82344

Atvērtais seminārs 06.12.2017.Atvērtais seminārs 06.12.2017.:

 

EFEKTĪVA KOMANDA

Komandu koučings ir par to, kā radīt spēcīgu komandu ar augstu motivāciju un noturīgu lojalitāti. Komanda, kas strādā, domā un dzīvo kā vienots organisms, ir jebkura projekta, uzņēmuma vai organizācijas veiksmes atslēga. Komandu koučings ir unikāls veids, kā vadīt cilvēku resursus tos … nevadot.

 

Par ko ir kurss:

Komandu koučings ir par īsto cilvēku pareizajā vietā. Tas ir par darbinieku SWOt izzināšanu un stipro pušu attīstīšanu, tā vietā lai aizlāpītu vājos caurumus. Tas ir par jaunu domāšanas modeli nopietnu izaicinājumu pārvarēšanai. Tā ir iespēja radīt zvaigžņu komandu, kas dara nevis tāpēc, ka tai kaut kas ir jādara, bet tāpēc, ka komandas dalībnieki paši vēlas darīt. Tā ir jūsu panākumu garantija un Jūsu resursu optimizācija!

 

Kursa mērķi:

  • Radīt izpratni par to, kas ir komanda un ar ko tā atšķiras no grupas;
  • Nodalīt pieņēmumus no realitātes, uzskatus no vērtībām;
  • Dot atbildi uz jautājumu – vai Zvaigžņu komanda ir realitāte vai tikai sapnis?

Ko Jūs iegūsiet:

  • Prasmi atrast zvaigznes un veidot savu zvaigžņu komandu. Cik bieži jums ir sajūta, kā fabulā par gulbi, līdaku un vēzi – visi velk vezumu, bet katrs to velk uz savu pusi? Tagad Jūs mācēsiet veidot komandu, kas iet jums vēlamajā virzienā.
  • Jūs zināsiet kā saskaņot organizācijas mērķus ar katra komandas dalībnieka personisko mērķi, lai izveidotu kopīgo mērķi.
  • Jūs varēsiet optimizēt resursus – jūsu naudu, laiku un kvalitāti! Komandas koučings kļūs par atslēgu starp izmaksu un ienākumu, cēloņu un seku līdzsvaru.

Dalībnieki:

Uzņēmumu, organizāciju vadītāji, personāla speciālisti, lēmuma pieņēmēji. Uzņēmēji, projektu vadītāji – ikviens, kam ir interese apgūt mūsdienīgas metodes sava un citu potenciāla pilnvērtīgai izmantošanai.

 

Semināru vada: Koučs -ACC (Associate Certified Coach), ICF biedrs. RigaCoach dibinātāja. Personāla vadības maģistrs

 

Semināra ilgums: 9 akdēmiskās stundas

Norise: IBIS Style Hotel Rīga, Katrīnas dambis 27, Rīga. Bezmaksas autostāvvieta

Semināra cena: 390+PVN Eur/pers

Pieteikšanās un jautājumi: smart@smartstream.lv, tālr.: 2920659
      Atpakaļ