Sadarbības partneri

  

SIMBOLI

Simboli.lv ir mājas lapa tiem, kuriem interesē dažādas zinātnes un nozares, kas palīdz uzlabot ikdienu. Skeptiķiem un kritiķiem ieteikums – savu laiku netērēt un pievērsties sev tīkamākām lietām! Tikai tad, ja šeit rakstītā informācija Jūs uzrunās, tā kļūs noderīga un spēs pārveidot Jūsu dzīvi. 

LBKA – Latvijas Biznesa Konsultantu asociācija

Biznesa vadības informatīvais portāls BIZNESAM.LV ir veidots un tiek attīstīts ar mērķi informēt un veicināt zināšanu vadību par aktuāliem organizāciju un biznesa vadības risinājumiem biznesa uzsākšanas, personāla, mārketinga, finanšu, kvalitātes vadības jautājumos. Portāla lietotāji ir organizāciju vadītāji, speciālisti, biznesa vadības konsultanti un eksperti, biznesa uzsācēji, studenti un pasniedzēji. 

 

 

CV-Online Latvija

Darba meklētājiem sniedz: plašāko darba piedāvājumu izvēli dažādās amatu kategorijās; iespēju pievienot savu CV lielākajā datubāzē Latvijā, dažādas papildus iespējas, lai veicinātu efektīvāku darba meklēšanu un karjeras izaugsmi.

Darba devējiem sniedz: plašāko personāla atlases risinājumu klāstu, palīdzot tiem efektīvi piesaistīt labākos darbiniekus un sekmējot to atpazīstamību un konkurētspēju darba tirgū; piekļuvi lielākajai internetā pieejamajai CV datubāzei Latvijā; dažādas papildus iespējas, lai veicinātu efektīvāku personāla meklēšanu un atlasi; profesionālu apkalpošanu un konsultācijas darbinieku meklēšanā